📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

AKU Tactical je talianska rodinná firma, ktorá už dlhé roky vyrába taktické, vojenské a skrátka outdoorové topánky nielen pre príslušníkov ozbrojených zložiek, ale aj pre civilistov, ktorí nechcú robiť žiadne kompromisy v kvalite.

Spoločnosť AKU Tactical zásobuje svojou obuvou dánsku, švajčiarsku alebo britskú armádu, ale jej kvalitné topánky určite využijú aj outdooroví nadšenci. Univerzálne jarné topánky do terénu od AKU Tactical slúžia ako opora nohy, tlmia náraz pri došľape a navyše sú pohodlné a priedušné. Obuv od značky AKU Tactical stavia na známych a osvedčených materiáloch, ku ktorým patrí pena EVA, podrážka Vibram či membrána Gore-Tex.

Jarné topánky AKU Tactical patria k tým, ktoré okrem civilistov používajú práve aj armády. Jedným z dôvodov je komfort pri nosení a anatomický tvar, ktorý členom ozbrojených jednotiek umožňuje nachodiť denne množstvo kilometrov. Topánky od AKU Tactical sa ďalej môžu pýšiť dlhou životnosťou. Od spoločnosti AKU Tactical u nás okrem jarnej obuvi zoženiete aj taktickú a vojenskú obuv, nízku obuv a vysokú obuv.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál