📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Uteráky a osušky nám umožňujú rýchle osušenie. Tým bráni nežiaducemu nachladnutiu alebo iným problémom. Mali by sme byť schopní zvoliť si materiál ale aj veľkosť a typ.

Čo je to uterák, to asi každý vie. Jedná sa o kus materiálu daných rozmerov, ktorý je dostatočne savý. Práve jeho savosť využijeme pri používaní uteráka. Vďaka tomu sa môžeme usušiť po sprchovaní alebo po kúpaní. To nie sú samozrejme jediné využitia uteráka. Rovnako tak ho môžeme použiť ako podložku pri slnení. Skrátka ho položíme na zem a ľahneme si na neho. Tiež s ním môžeme utrieť mokrou plochu (kreslo, alebo podobné predmety). Práve podľa ich použitia ich rozdeľujeme na kúpeľňové uteráky, plážové uteráky a tak ďalej.

Moderné materiály

Vďaka pokročilým technológiám a materiálom sú aj uteráky o krok na pred, než tomu bolo pred pár rokmi. Dnes sú používané materiály, ktoré majú vysokú savosť a veľmi rýchlo sa suší. Zároveň sú nekrčivé a dlho vydrží. Práve takéto uteráky v tejto kategórii nájdete. Niektoré z nich sú umiestnené v sieťovanom obale, kvôli ich lepšiemu uschnutí a nezaparení. Uterák vyberáme podľa vlastností, farby a rozmerov.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál