📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Vesta je síce účelová vec, to ale neznamená, že nám nemusí padnúť. Alebo že by snáď nemala byť vkusná a dobre šitá. Vyberajme tak, aby sme boli vždy spokojní.

Nie taktické vesty, ale len vesty. Čo sú zač? Vesta sa oblieka na vrchnú časť tela, kde pokrýva iba samotné telo, nie ruky. K čomu to môže byť dobré? Existuje niekoľko druhov viest. Hneď po tých taktických tu máme outdoorové, ktoré sú väčšinou funkčné a vesty na rybárčenie a podobné športy. Tieto vesty sú pokryté vreckami a priehradkami pre ukrytie najrôznejšieho vybavenia.

Opäť sa stretneme pri materiáli

Funkčné vesty, ako sú napríklad outdoorové, sú vyrábané z moderných vlákien, ktoré prepožičiavajú skvelé vlastnosti. Izolujú a dokážu odvádzať pot. Tento fakt je veľmi dôležitý. Pri aktivitách sa ľahko spotíme. Keď nebudú môcť vodnej pary von, vyzrážajú sa na oblečenie, ktoré zvlhne. Tento jav sprevádza pocit zimy a veľmi nepríjemného vlhka. Pri ostatných druhov viest sa stretneme s materiálmi, ktoré sú viac konvenčné. Môže ním byť napríklad bavlna, polyester alebo ich kombinácie. Rovnako tak sa používa aj nylon, ktorý je veľmi pevný a odolný. Kombinácia bavlny a polyesteru dodáva prirodzenú vzdušnosť pri zachovaní dobrej odolnosti.

Čo v kategórii nájdeme?

Ako sám názov napovedá - vesty. Tieto vesty sú všeobecne zamerané. Môžeme si vybrať medzi jednoduchšími aj zložitejšími typy. Záleží na nás, na čo budeme vestu používať a akú si pre túto aktivitu vyberieme. Venujme pozornosť predovšetkým materiálom a strihu, ktorý je u každej vesty trochu iný.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál