📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Talianska rodinná firma AKU Tactical sa výrobou nielen taktickej obuvi zaoberá už celé roky. Vďaka tomu sú jej topánky jasnou voľbou nielen pre outdoorových nadšencov z radov civilistov, ale kupujú ich aj armády niektorých krajín pre svoje jednotky.

Nízka treková obuv môže byť univerzálnym obsahom vášho botníku. Také topánky majú byť pevné a odolné, ale súčasne pohodlné a priedušné. Anatomický tvar vám musí sedieť a špička by mala byť chránená proti oderu. A presne tieto podmienky – aj mnohé ďalšie – spĺňajú nízke topánky od talianskej značky AKU Tactical, ktorá svoju obuv vyrába pre príslušníkov armády aj outdoorových nadšencov z radov civilistov.

Nízke topánky do terénu od AKU Tactical sú koncipované tak, aby svojho nositeľa neobmedzovali v pohybe a súčasne mu poskytovali maximálnu možnú oporu chodidla a pohodlia. Podrážka takejto obuvi má optimalizovanú biodynamickú účinnosť a k dispozícii sú aj rôzne známe a osvedčené materiály vrátane peny EVA, podrážky Vibram alebo membrány Gore-Tex. Okrem nízkej obuvi máme od AKU Tactical v sortimente aj taktickú a vojenskú obuv, vysokú obuv alebo príslušenstvo k obuvi, vďaka ktorému sa o svoje topánky môžete dobre postarať.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál