📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Slovo kombinéza pochádza od slova kombinovať - jedná sa skrátka o všestranný pracovný odev, ktorý v sebe kombinuje hornú a spodnú časť vrchného odevu do jedného celku. Nohavice a košeľu v jednom oceníte napríklad pri technických činnostiach.

Veľa z nás si pri vyslovení slova kombinéza predstaví závody rallye alebo leteckého mechanika. To však zďaleka nie sú jediné oblasti, v ktorých sa tento univerzálny kúsok oblečenia dá využiť. Kombinéza je totiž vhodná napríklad aj pre členov záchranných a pátracích misií a vlastne pre akékoľvek technické činnosti, aké si dokážeme predstaviť.

Pri kombinézach je dôležité, aby boli z pohodlného materiálu – veď často sa v nich ich nositelia pohybujú celý deň v kuse. Okrem materiálu musí byť komfortný aj strih, ktorý zahŕňa napríklad flexibilné prevedenie v oblasti pod kolenami aj v rozkroku, ale aj odolný a zosilnený materiál, a to predovšetkým na kolenách. Predsa len sa akosi predpokladá, že si v kombinéze pri práci budete aj kľakať.

Výrobcovia kombinéz kladú dôraz aj na jednoduchosť obliekania a vyzliekania – veď nikto nechce v šatni pred prácou a po nej tráviť viac času, než je nutné. Navyše rovnako ako u ďalších druhov pracovného oblečenia, ani v kombinéze nesmiete mať nepríjemný pocit, ako by ste si práve navliekli zvieraciu kazajku.

Určite potešia aj ďalšie praktické prvky vrátane priestranných vreciek na ruky aj náradie. Rovnako kvalitné ako kombinéza samotná musí byť aj zips, na ktorý sa zapína, tak, aby aj pri každodennom používaní vydržal čo možno najdlhšie.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál