📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Pravidelný výcvik a tréning je tým najlepším učiteľom. A to či už hovoríme všeobecne o sebaobrane alebo o jednotlivých bojových umeniach, ktoré si nielen silovú prípravu prirodzene vyžadujú. Nech už je finálny účel vášho výcviku akýkoľvek.

Ste príslušníkom armády alebo polície či „len“ civilistom, ktorý chce zlepšiť svoju fyzičku a schopnosť reakcie na prípadné útoky zblízka? V každom prípade by vás mohla zaujímať naša ponuka výcvikového vybavenia, ktoré sa bude hodiť prevažne pre silové športy aj tréning obranných taktík. Vybrané produkty v tejto kategórii dokonca pravidelne využívajú inštruktori rôznych policajných zborov sveta, vrátane tých amerických.

Z konkrétneho výcvikového vybavenia môžeme spomenúť napríklad tréningové vaky, ktoré sú vhodné pre kombinovanú inštruktáž spoločne s taktickým obuškom aj pre tréningy obrany a protiopatrenia. Sú vyrobené z materiálov, ktoré boli postupne vylepšované na základe spätnej väzby jednotlivcov z radov študentov aj inštruktorov policajných jednotiek.

Našu ponuku tréningového a výcvikového vybavenia budeme postupne rozširovať a aktualizovať, tak, aby sa mohli postupne rozširovať a aktualizovať aj vaše obranné schopnosti. Bez ohľadu na to, či tak chcete urobiť z profesionálnych alebo hobby dôvodov.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena