📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

O nás

Spoločnosť Safety Agency, s.r.o. pôsobí na slovenskom a českom trhu v oblasti predaja military a outdoorového tovaru od roku 2010. Špecializujeme sa na taktickú, vojenskú, security výstroj. Zo zahraničia dovážame širokú škálu armádnych originálov v novom i použitom stave.

Spoločnosť je prevádzkovateľom zásielkového obchodu s doménou www.rigad.sk.
Army shop a outdoor shop Rigad.sk ponúka možnosť si vybrať zo širokého sortimentu tovaru, maskovacie oblečenie, bundy, blúzy, parky, nohavice, vesty, čapice, klobúky, helmy, rukavice, kukly, opasky, obuv, batohy, sumky, taktické vesty, spacie vaky, stany, kompasy, ďalekohľady, nože, svietidlá, náradie a z ďalšieho sortimentu pre prežitie v prírode.

Zaoberáme sa predajom tovaru svetových značiek MIL-TEC, BLACKHAWK, HELIKON, MFH, BATES, HAIX, DIDRIKSONS 1913, GERBER, SURPLUS, VOODOO TACTICAL, PENTAGON, MECHANIX WEAR, WISPORT, MAXPEDITION, ALP, S.P.M., STORM CASE, SILVA, KA-BAR, RUI-TACTICAL, CRKT, LEATHERMAN, VICTORINOX, UZI, ZIPPO a výprodej armád BUNDESWEHER, AČR, US ARMY, BRITISCH ARMY a ďalších.

Spoločnosť Safety Agency, s.r.o. je dodávateľom výstroja a výzbroja  bezpečnostných agentúr a tiež vybavenia pre útvary ozbrojených zložiek SK a ČR.