📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Pri streľbe v ľahu musíme mať dostatok pohodlia, inak bude samotná streľba ovplyvnená našou nespokojnosťou. Strelecké podložky sú vhodným variantom, však nie sú všetky rovnaké.

Každému z nás by bolo ľúto váľať naše drahé vybavenie po zemi. Rovnako tak ako váľať nás po špinavej zemi. Často sme pri streľbe oblečení v taktickom štýle a zbytočne sa váľať a ušpiniť sa nie je nič, čo by sme chceli. Našťastie je tu možnosť, ktorá nám dáva na výber. Tou možnosťou je strelecká podložka, ktorá nás ochráni pred tvrdou a špinavú zemou, navyše poskytne ďalšie výhody, ktoré určite oceníme.

Pohodlie a čistota

Strelecká podložka by sa dala prirovnať ku karimatke. Len významovo - obe nás delí od zeme, obe poskytujú pohodlie a čistotu. Prakticky sa jedná o podklad, ktorý sa používa pri dlhších aj kratších streľbách v pozícii ľahu alebo kľaku. Vďaka nej nebudeme toľko otlačení, ani premrznutí od zeme. Ďalšou veľkou výhodou je možnosť umiestnenia vybavenia do vrecúšiek. V prednej časti, kde máme hlavu, je rozšírenie. Slúži na odkladanie materiálu - ďalekohľadov, nábojov a tak ďalej. Nájdeme tu aj vrecúšká, do ktorých sa dá umiestniť napríklad zápisník, kam si píšeme dosiahnuté výsledky. Po skončení streľby podložku jednoducho zrolujeme a odnesieme do auta. V zloženom stave nezaberá skoro žiadny priestor, čo ešte zvyšuje jej kvality.

Čo je kvalita?

Kvalita sa v dnešnej dobe dá spoznať už podľa výrobcu. Sú isté značky, u ktorých si môžeme byť istí tým, že výrobky budú za niečo stáť. Hlavným aspektom výberu by mal byť opäťmateriál. Musíme si uvedomiť, že budeme podložku váľať po zemi, kde sú ostré kamene, polená a špina. Práve proti tomu musí byť podložka ochránená. Pevný materiál v podobe nylonu alebo polyesteru skvele vyhovuje a podložku ochráni. Rozmery nehrajú až takú rolu, sú dostatočne veľké, aby sme sa na ne vošli celí a mali dosť priestoru aj pre vybavenie.Pohodlie je tiež dôležité, pri dlhšom ležaní pocítime každú nerovnosť pod sebou. Podložka by mala byť dostatočne polstrovaná na to, aby sme vydržali ležať aj dlhšiu dobu.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál