📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Nástroje na meranie vzdialenosti alebo čohokoľvek iného sú skvelým pomocníkom pre naše vonkajšie aktivity. Pri kúpe týchto prístrojov je potrebné dbať na veľa aspektov a koľkokrát nie je jednoduché vybrať ten pravý.

Ak preferujete prechádzky v prírode, pri ktorých chcete byť aspoň trochu aktívny, iste ste už niekoľkokrát použili prístroje na meranie. Či už sa jedná o meranie vzdialenosti alebo čohokoľvek iného, tieto pomôcky nám uľahčujú naše outdoorové aktivity.

Medzi najčastejšie vyhľadávané merače sú určite merače vzdialenosti. Tie nám napríklad uľahčujú meranie prejdenej vzdialenosti alebo vzdialenosť daného objektu od nás. Zároveň však väčšina z nás preferuje prístroje, ktoré sa dajú vložiť do batohu a ich prenos nie je nijako zložitý. V našej ponuke si iste vyberiete ten správny merač.

Dôraz je totiž potrebné klásť aj na hmotnosť, ktorá by samozrejme mala byť najmenšia. Či už teda chcete merač čokoľvek, nároky na prístroje, ktoré majú meranie na starosti, sú určite vysoké a nie je ľahké ich uspokojiť. Keďže sa jedná o pomôcky pre vonkajšie aktivity, sú tu samozrejme ďalšie vlastnosti, ktoré sú pre nás pri výbere dôležité, vrátane toho, ako veľmi je prístroj odolný alebo z akých materiálov je tvorený a ako náchylný je na poškodenie. Na všetky tieto vlastnosti treba brať zreteľ pri kúpe.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál