📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Keď chcete mieriť presne, či už poležiačky, alebo postojačky, určite je vhodné zvážiť, či vám pre pokojné a bezpečné zameranie cieľa neposlúži lepší strelecký bug, ktorý si môžete zaobstarať za ceny, ktoré sú dostupné pre každého.
Streleckých bugov je niekoľko druhov. Skôr, než si začnete vyberať konkrétny, rozmyslite si, na čo ho budete využívať.
 
U poľovníkov slúži ako opierka zbrane pri streľbe z posedu, kazateľnice alebo v prípade, že zbraň musíte oprieť o vetvu. Bugy pre poľovníkov sú znateľne ľahšie a skladnejšie, nakoľko tu vzniká potreba prenášania mnohokrát aj na väčšiu vzdialenosť.
 
Športovci vyhľadávajú skôr objemnejšie. Nie je tu kladená potreba dlhých presunov, takže vyššiu hmotnosť nemusíte riešiť.
 
Konštrukcia bugov môže byť jednoduchá, napríklad pre poľovníkov, kde slúži len ako prehodenie cez predmet, na ktorý bude položená zbraň.
 
U športovej streľby môže byť bug s ušami pre maximálne pohodlné umiestnenie zbrane. Bugy sa vyrábajú aj v oveľa dlhších variantoch. Strelec na neho môže plne zaľahnúť a má istotu, že zaprené lakte budú v rovnakej horizontálnej a vertikálnej polohe, čo veľakrát určuje presnosť streľby.
 
Bugy sa obvykle napĺňajú pieskom, plastovou drťou, strukovinami.
 
V našej stálej ponuke nájdete aj strelecké podložky, ktoré primárne bránia zašpineniu vášho odevu.
Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena