📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Topánky od talianskej rodinnej firmy AKU Tactical sú symbolom kvality a výdrže. Spoločnosť ponúka prevažne taktické a vojenské topánky, ktorými zásobuje nielen armády, ale aj nadšencov z radov civilistov, ktorí túžia po obuvi bez kompromisov.

Talianska značka AKU Tactical vyrába topánky, ktoré si u nej objednávajú ozbrojené zložky rôznych krajín. Obuv AKU Tactical je totiž komfortná a poskytuje dostatočnú oporu chodidlám nositeľa. Ten v nej tak dokáže nachodiť množstvo kilometrov každý deň, pričom vďaka pokročilým technológiám u neho únava nastupuje neskôr, než sme zvyknutí. Kvalitné topánky AKU Tactical sú vhodné do rôznych situácií a náročných terénnych podmienok.

Od AKU Tactical u nás zoženiete topánky na zimu aj na jar, nízke aj vysoké, kožené aj látkové. Okrem samotnej obuvi si od AKU Tactical môžete kúpiť aj originálne ochranné prostriedky vrátane sprejov a krémov, ako aj náhradné šnúrky alebo komfortné vložky do topánok, ktoré skvele odvádzajú vlhkosť. Výrobca kladie dôraz na optimálne biodynamické vlastnosti svojej obuvi. Niet divu, že si u nej vyberá napríklad britská, švajčiarska alebo dánska armáda.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál