📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Hoci veľa ľudí si dnes poznámky píše do mobilu, papierové zápisníky sú nedoceniteľným pomocníkom pri rýchlych náčrtoch, skicoch alebo zápiskoch z ciest. Lenže klasický papier má jednu nevýhodu - v prírode rád vlhne a mení tak svoju štruktúru. Čo s tým?

Riešením sú vodeodolné zápisníky, ktoré využívajú pevnú a odolnú väzbu v kombinácii so špeciálnym papierom ako ochranu pred dažďom a vlhkosťou. Takýto papier vydrží aj náročnejšie zaobchádzanie a klasické pero sa vám na ňom nerozpije. Svoje poznámky si tak na papier môžete písať aj za nepriaznivých podmienok.

Ide tak viac-menej o povinnú výbavu všetkých outdoorových nadšencov. Či už ste nadšený turista, športový strelec, potápač alebo horolezec, z našej ponuky si vyberiete. Zvoliť si môžete z rôznych formátov a tiež si vybrať zápisník nelinajkový, linajkový alebo štvorčekový. Rôzni výrobcovia využívajú pre svoj vodeodolný papier rôzne materiály a postupy, takže aj z tohto hľadiska môžete definovať svoj výber.

Vodeodolné zápisníky sa hodia v rôznych situáciách. Najmä vtedy, ak je mobil kvôli vybitej batérii nepoužiteľný alebo ho pri sebe nemáte alebo vtedy, keď potrebujete niečo zapisovať a zakresľovať veľmi rýchlo… a to väčšine z nás ide stále skôr rukou ako na mobile. Vodeodolný zápisník využijete, keď si chcete robiť poznámky z geologického merania a prieskumu, geografické poznámky či poznámky z pozorovania vtáctva, lovu alebo rybárčenia. Takéto riešenie je populárne aj medzi študentmi, horskými vodcami, skautmi a skrátka všetkými ostatnými priaznivcami outdoorových aktivít.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Materiál