📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

K ostatným náhradným dielom a doplnkom pre zbrane sa radia tie, ktoré sme úplne nedokázali zaradiť inam. Aj pri najlepšom výrobku skôr či neskôr používaním dochádza k opotrebovaniu. Preto si u nás môžete zaobstarať náhradné diely na zbrane, ktorých výmena je často veľmi jednoduchá a poradí si s ňou aj laik.

Ostatnými náhradnými dielmi a doplnkami pre zbrane zvládnete jednotlivým prvkom ich pôvodnú funkčnosť navrátiť a niekedy ju dokonca aj upgradovať. Do kategórie „Ostatné“ radíme napríklad stojiny spúšte pre rôzne typy palných zbraní, ktoré patria medzi spúšťové mechanizmy. Výmena stojiny spúšte je veľmi jednoduchá a väčšinou ju zvládnete svojpomocne. Výhodou je, že svoju zbraň na tieto účely nemusíte nijako mechanicky upravovať.

Okrem toho u nás nájdete aj svetlovodné vlákna pre zbraňové mieridlá, pri ktorých opäť dochádza v priebehu ich životného cyklu k opotrebovaniu. K ďalším „drobnostiam“ patria vymedzovacie vložky, naťahovacie páky alebo lúčiky pre rôzne typy zbraní, ale aj sady pružín alebo vyťahovače. Je jasné, že čím bežnejšia zbraň, tým širšia je škála príslušenstva a náhradných dielov k nej. Menovite tu hovoríme napríklad o obľúbenom CZ Scorpion EVO 3 a celkovo zbraniach Českej zbrojovky, ako aj o pištoliach značky Glock.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál