📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Zimnú obuv a topánky AKU Tactical® využijú rovnako dobre vojenské a zásahové jednotky ako civilní milovníci outdooru, ktorí ocenia sucho a teplo, ktoré im tieto topánky v teréne poskytnú. Súčasne si tieto zimné topánky uchovávajú európsku úroveň kvality.

Zimná obuv a topánky od talianskej rodinnej firmy AKU Tactical®, to sú kvalitné a funkčné produkty, ktoré skvele splnia vaše požiadavky na obuv do zimného terénu aj v tých najchladnejších dňoch. Tieto zimné topánky sú ideálnou voľbou pre intenzívny pohyb v sťažených podmienkach a horskom teréne pri nízkych teplotách. Sú vyrobené výhradne z kvalitných materiálov, ktoré sú prispôsobené náročným situáciám, v ktorých ich pravdepodobne budete chcieť využívať.

Zimné topánky AKU Tactical® sa môžu pýšiť kvalitnou konštrukciou a robustnou podrážkou. Jednotlivé použité technológie spolupracujú na vysokej stabilite vášho chodidla a samozrejmosťou sú pre zimné topánky vlastnosti ako nepremokavosť, priedušnosť a tepelná izolácia. Topánky značky AKU Tactical® do zimného terénu sú vhodné pre vojakov, lovcov, poľovníkov a skrátka všetkých, ktorí potrebujú fungovať v prírode aj v zimných mesiacoch.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál