📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Mobilné telefóny bývajú neoddeliteľnou súčasťou našich výletov, čo vytvára nutnosť brať si so sebou aj kvalitné a odolné vybavenie pre nich. Toto vybavenie sme tak začali ponúkať aj my, aby ste mohli zaobstarať pekne všetko na jednom mieste.

Aj medzi trampmi a batôžkármi je stále obvyklejšia nutnosť mať so sebou na cestách zbalenú elektroniku. Minimálne mobilný telefón, ktorý môže slúžiť nielen ako prostriedok komunikácie, ale aj ako navigácia, foťák a podobne. Pre mnohých z nás, ktorí si idú vyčistiť hlavu do prírody, je dôležitý aj digitálny detox, avšak niekedy sa mobil naozaj hodí a pripojený k internetu ho mať nemusíte.

Pre priame nabíjanie nielen telefónov v prírode nájdete v našej ponuke powerbanky o rôznych kapacitách, proti rozbitiu smartfónov v náročných podmienkach sme potom pridali aj ochranné sklá. Cyklisti ocenia držiaky na bicykel a pokiaľ na štart túry vyrážate autom, potom iste nepohrdnete ani rýchlymi nabíjačkami do auta a kvalitnými nabíjacími káblami. Súčasťou tejto kategórie sú potom u nás aj slúchadlá. Aj v prírode si totiž môžete pustiť svoju obľúbenú muziku a nerušiť pritom okolie.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál