📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Talianska značka AKU Tactical je známym výrobcom vojenskej, taktickej aj outdoorovej obuvi. O tú je prirodzene nutné sa vhodným spôsobom starať. A preto si u nás od AKU Tactical okrem samotných topánok môžete kúpiť aj príslušenstvo k nim.

Talianska rodinná firma AKU Tactical neponúka len kvalitnú outdoorovú a vojenskú obuv, ale aj príslušenstvo vrátane impregnačných prostriedkov, krémov a šnúrok. Svoje topánky nielen od značky AKU Tactical si však môžete vybaviť aj pohodlnými vložkami, ktoré vašim chodidlám zaistia maximálny komfort aj pri dlhých a náročných túrach a presunoch. Zvyšujú aj efektivitu odvodu potu od nohy.

Originálne krémy a spreje na obuv od AKU Tactical zase pri správnom používaní zaistia optimálne fungovanie outdoorových topánok AKU Tactical. Zatiaľ čo krémy sú vhodné (a odporúčané) na starostlivosť o kožené topánky, spreje využijete na povrch obuvi bez ohľadu na použitý materiál. Správna starostlivosť o topánky predlžuje ich životnosť. A náhradné šnúrky? Tie si do batohu pribaľte pred akoukoľvek túrou, ešte sa môžu hodiť.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál