📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Platformy k balistickým vestám slúži na uchytenie a fixáciu predmetov, aké sú potrebné počas akcie a musia byť logicky ihneď k dosiahnutiu - napríklad vojak môže na prednú platformu so sumkami uložiť pohodlne zásobníky. To všetko rešpektujúci ďalšie časti a celkovú filozofiu vášho Molle vybavenia.

Platformy k balistickým vestám slúži na uchytenie a fixáciu predmetov, aké sú potrebné počas akcie a musia byť logicky hneď na dosiahnutiu - napríklad vojak môže na prednú platformu so sumkami uložiť pohodlne zásobníky určitého typu. To všetko rešpektujúci aj ďalšie časti vášho Molle vybavenia + filozofiu a pripevnené na suchý zips a G-háčikmi.

Je možné aj používať balistické vložky, keď je potreba skôr ochrana balistická pred vyššou nosnosťou alebo skrátka len záslepky vtedy, keď zase nie sú platformy aktívne využívané, takže aby nedochádzalo ani k tomu najmenšiemu zachytávaniu platformy za ďalšie časti výstroja.

Platforiem môže byť aj viac po celom tele, pričom náhodne na tú na bruchu (predná strana a oblasť pod hrudníkom) sa zvyčajne oplatí uložiť ďalšie menej potrebné veci podľa nárokov akcie - v prvom rade je tu samozrejme stará dobrá balistická vložka, všemožné typy sumek, potom tiež aj drobná výbava, chemické svetla/známe "svetelné tyčinky", súprava prvej pomoci, ...

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Výška / dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Hĺbka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál