📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Lepiaca páska je jedna z najužitočnejších vecí, akú ľudia vymysleli. Jej možnosti sú bezbrehé. Fixačný variant vie to isté a navyše - má ešte hrubou silikónovou vrstvou pre rýchlu opravu čohokoľvek práve potrebujete.

Nikto nepochybuje o tom, že lepiaca páska je jedna z najužitočnejších vecí, aká sa nám v dvadsiatom storočí objavila. Možnosti jej nasadenia sú skutočne bezbrehej. Jej fixačný variant však vie to isté a ešte niečo navyše - ide o tradičnú pásku, avšak s hrubou silikónovou vrstvou pre rýchlu opravu čohokoľvek práve potrebujete.

Praktická a napriek tomu ľahká a lacná

Lepiaca a fixačná páska má štandardne a zvyčajne hrúbku jeden palec (teda 2,5 centimetra) a je dlhá 3 metre. Býva lemovaná ešte silikónom, aby jej izolačné schopnosti a možnosti boli skutočne na čo najlepšej úrovni. Jej aplikácia je veľmi jednoduchá, hoci od tradičnej lepiacej pásky kvapku odlišná - ešte pred tým, než ju nanesiete na nejaké miesto či povrch, je nutné z nej najprv zložiť ochrannú vrstvičku.

Stovky možností na dosah ruky

Aj keď sa lepiaca páska pôvodne objavila ako výhradne vojenská časť vybavenia, rýchlo si získala popularitu aj v sektore civilnom, vedeckom, športovom a survivalovomIde o to, že z lepiacej pásky vyrobíte naozaj čokoľvek - keď jich máte naozaj veľa, dá sa vytvoriť napríklad aj čln s plachtou, prístrešie, lano a úväz pre zlaňovanie (jedno skrútené vlákno unesie okolo 4-5 kg), spacie vak, improvizované sandále , sieť na spanie aj na ryby, vrece na vodu, no skrátka, čo si spomeniete, to zvládne.

Nebuďte nikdy bez lepiace a fixačné pásky!

Možnosťou (i miest) pre jej nasadenie je skutočne mnoho, pretože jeden nikdy nevie, čo mu príroda predhodí. Raz môžete spravovať netesniace brzdy na bicykli (bez hydraulickej kvapaliny na nič), inokedy zase deravý stan, oblek, či prepálený spacie vak. Možno však budete potrebovať odizolovať pár káblov - ale nemusíte sa báť ani v tomto prípade, nie je to nič, čo by lepiaca a fixačná páska nezvládla, o ďalších veciach ani nehovoriac...

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg