📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Spoločnosť Viper Tactical venuje svoje trhové aktivity sfére vojenskej a outdoorovej po viac ako desať rokov. Vďaka čomu má firma Viper Tactical zdroje aj skúsenosti na to, svojim kupcom poskytnúť spoľahlivý a praktický produkt.

Spoločnosť Viper Tactical venuje svojej trhovej aktivity sfére vojenskej a outdoorové po viac ako desať rokov. Vďaka čomu má firma Viper Tactical zdroje aj skúsenosti na to, svojim kupcom poskytnúť spoľahlivý a praktický produkt. Spoločnosť Viper Tactical venuje svojej trhovej aktivity sfére vojenskej a outdoorové a to už po viac ako desať rokov. Vďaka čomu má firma Viper Tactical zdroje aj skúsenosti a spätnej odozvy od zákazníkov k tomu, ponúknuť svojim ďalším potenciálnym kupcom úžasný, praktický a premyslený produkt.

Spoločnosť Viper Tactical si zakladá na tom, že jej výrobky absolútne nikdy nerezignujú na kvalitu materiálov a nevydesí vysokou cenou. Spoločnosť Viper Tactical navyše prakticky neustále uvádza nové produkty v najširšom spektre svojich ponúkaných produktových kategórií.

Firma Viper Tactical neustále skvalitňuje svoje produkty, takže akákoľvek odozva, dobrá aj zlá je pre ňu dôležitá. Keď snáď máte pocit, že máte komentár k produktom Viper Tactical, môžete tak urobiť na e-mailovej adrese info@viperkit.co.uk.

Aké produkty Viper Tactical aktuálne ponúka a predáva?

V prvom rade sú to topánky. Potom ale tiež oblečenie (bundy, košele, nohavice, opasky, klobúky, prilby, rukavice), batohy, vesty, veci podporujúci moderné modulárne MOLLE vybavenie, vrecká, puzdrá a držadlá na všetko možné, veci ochranného rázu a všeobecné príslušenstvo (tvárové masky, svetlá, nože, terče a ciele, nášivky), tiež však produkty bezpečnostného "Security" rázu (želiezka, taktická perá, kravaty, ...) a produktové rady VCAM, Lazer a Titanium.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál