📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Chcete sa v streľbe zdokonaľovať? A kto by nechcel? Všetci máme spoločný cieľ: chceme strieľať rýchlo a presne. A to je vec, ktorá nás so zákazníkom spája. Láska k zbraniam je na celý život a dôsledný tréning k tejto láske neodmysliteľne patrí.
Top - armyshop.sk myslí na všetko. Bez tréningu sa nezaobídete. Je to drina, ale nutná drina. Máme pre vás dobrú správu. Samotné trénovanie vám dokážeme znateľne spríjemniť. Verte, že pri poctivom trénovaní sa výsledky skôr alebo neskôr ukážu - napríklad v prostriedku terča.

Ponuka tréningového vybavenia je skutočne široká. V našej ponuke nájdete:

. papierové terče
 
. kartónové
 
. terče v prevedení 3D
 
Našu ponuku budeme neustále rozširovať. Preto sledujte aktuality a pozrite si náš kompletný sortiment.
 
Trénujete brokovú streľbu? Bez obáv. Strieľajte svojou brokovou pumpou, dvojkou alebo kozlicou na:
 
. lapač brokov - praktický terč, do ktorého môžete vsádzať hlava nehlava. Vnútri terča je šikovný lapač, ktorý po ukončení tréningu jednoducho vysypete.
 
Obyčajný terč nikdy nenahradí realitu. Avšak realitu dokážeme pre vaše potreby znateľne priblížiť. Pre úplne reálne vyobrazenie človeka ponúkame terč, do ktorého môžete vystrieľať až 50 000 nábojov a zostane prakticky rovnaký ako pri nákupe.
 
Je z 3D materiálu, vyniká odolnosťou a simuluje skutočné zasiahnutie. Na tento terč môžete strieľať z ľubovoľného uhla a vždy spoznáte, ako sú vaše strelecké schopnosti úspešné. Ako bonus dodávame, že dopravné tentoraz zaplatíme.

Strelecké podložky

Ak plánujte streľbu v ľahu, určite nezabúdajte na strelecké podložky. Naše podložky sú ľahké, skladné a v kritických miestach sú zosilnené, aby nedošlo k nežiaducemu tlaku na kolená a lakte strelca.
 
V našom sortimente nájdete komplexný zbrojný arzenál a potreby pre strelcov. Vybavíme všetkých záujemcov o zbrane od hlavy až k päte a k tomu vás štýlovo oblečieme.
Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Označenie
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál