📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značku Peltor poznáme ako výrobcu a dodávateľa špičkových riešení na ochranu zdravia pri práci, predovšetkým sluchu. V ponuke má Peltor, ktorý patrí 3M, napríklad slúchadlá s aktívnym aj pasívnym potlačením šumu či štuple do uší.

Ochranné slúchadlá s pasívnym potlačením okolitého šumu dokážu blokovať okolité zvuky a znížiť ich intenzitu o desiatky decibelov predtým, než doputujú k vášmu zvukovodu. Hodí sa pri akejkoľvek práci, kde očakávame zvýšenú hladinu hluku, prípadne aj pri streľbe alebo inej hlasnej voľnočasovej aktivite. Slúchadlá mušľovej konštrukcie bývajú prevažne skladacie a vďaka pohodlnému spracovaniu sú vhodné aj na dlhé nosenie.

Tesniace krúžky náušníkov v sebe kombinujú tekutinu a penu a vďaka tomu sa pohodlne nosia a netlačia. Peltor je skrátka na poli ochrany sluchu pojmom - a jeho slúchadlá navyše môžete kombinovať aj so štuplemi do uší pre ešte kvalitnejšie potlačenie šumu. Okrem pasívnych slúchadiel máme od Peltoru aj elektronické slúchadlá s aktívnym potlačením hluku, prípadne aj ochranné okuliare nielen pre strelcov.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka