📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka Peltor, patriaca známej americkej spoločnosti 3M, udáva smer na poli ochranných pomôcok, predovšetkým čo sa týka ochrany sluchu. Na trh dodáva rôzne inovatívne riešenia vrátane elektronických slúchadiel s aktívnym potlačením šumu.

Elektronické ochranné slúchadlá Peltor sú inovatívnym riešením ochrany sluchu. Vďaka použitej technológii dokážu udržať okolitý hluk na bezpečnej úrovni a znížiť tak jeho intenzitu predtým, než sa dostane k vášmu ušnému ústrojenstvu o desiatkach decibelov. Slúchadlá využívajú plne nezávislý systém ComTac XPI a na svoje fungovanie tak nepotrebujú žiadny softvér ani externé napájanie.

Slúchadlá dokážu zaistiť obojstrannú rádiovú komunikáciu aj v hlučnom prostredí a spĺňajú vojenské aj policajné normy. Koncipované sú tak, aby aj v kombinácii s izolačnými vlastnosťami špuntov zachovali situačné povedomie pri súčasnom znížení miery hluku na minimum. Okrem elektronických slúchadiel potom v ponuke produktov značky Peltor od 3M máme aj ochranné okuliare alebo pasívne ochranné slúchadlá.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál