📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť PELTOR (3M) sa zameriava na výrobu pomôcok slúžiacich na ochranu na pracovisku. V jej ponuke môžete nájsť široký sortiment rukavíc, ochranných okuliarov či výrobkov určených na ochranu sluchu. Zháňate štuple do uší alebo slúchadla? Spoločnosť PELTOR (3M) ponúka oba varianty.

Špunty do uší PELTOR (3M) spoľahlivo ochránia váš sluch pred nebezpečným a nepríjemným hlukom. Tieto mimoriadne kvalitné štuple chránia pred hlasnými zvukmi, ako sú napríklad výstrely zbrane či práca s hlasnými strojmi. Veľkou prednosťou je akustický filter, ktorý nielenže znižuje nebezpečný hluk, ale zároveň netlmí zvuky na bezpečných úrovniach. Vďaka tomu si zachováte prehľad o vašom okolí a súčasne zostane váš sluch perfektne chránený.

Špunty do uší majú dva režimy, ktoré medzi sebou môžete ľubovoľne prepínať. Prvý režim chráni pred hlukom až do hodnoty 160 dB a ponúka maximálnu ochranu sluchu. Druhý režim chráni pred hlukom až do hodnoty 110 dB. Tento režim vám umožňuje komunikovať s okolím za cenu nižšej ochrany sluchu. Ďalšími výhodami sú napríklad mimoriadne jednoduchá údržba a absolútna voľnosť v komunikácii s okolím.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál