📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka Peltor patrí pod svetoznámu spoločnosť 3M, ktorej logo dobre poznáme napríklad z krycích vrstiev samolepiek. Firma, ktorá bola založená roku 1902 v Minnesote, sa pod značkou Peltor angažuje hlavne v segmente ochranných pomôcok.

Hoci je hlavnou doménou značky Peltor od 3M ochrana sluchu, rovnako dobre vie tento americký výrobca chrániť aj zrak. A to pomocou okuliarov, ktoré môžu používať nielen strelci. Možnosti ich využitia sú skutočne univerzálne a hodiť sa vám tak budú napríklad v stavebníctve, v strojnom priemysle či pri inšpekčných prácach. Kvalitné ochranné okuliare však určite ocenia aj domáci majstri.

U ochranných okuliarov Peltor na prvý pohľad zaujme štýlový design, čo však prirodzene nie je všetko. Odolnosť a pevnosť okuliarov zaisťujú silné polykarbonátové sklá, lepšiu prehľadnosť potom optická trieda 1. Určite poteší aj prvotriedna ochrana proti UV žiareniu. Samotné sklá potom disponujú ochrannou vrstvou proti poškriabaniu aj proti zahmlievaniu. Okrem ochranných okuliarov máme od značky Peltor (3M) ešte produkty na ochranu sluchu.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál