📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Firma Walther® bola založená v Nemecku Carlom Wilhelmom Freunom Waltherom v roku 1886. Profilovala sa už od počiatku ako výrobca strelných zbraní, najskôr hlavne loveckých pušiek, neskôr aj legendárnych pištolí, obľúbených napríklad aj v radoch polície. V roku 1993 prevzala Walther® firma Umarex®. V súčasnosti Walther® vyrába nielen strelné zbrane, ale aj široký sortiment príslušenstva či výstroja pre sebaobranu.

Okrem strelných aj chladných zbraní vyrába Walther® napríklad aj taktické svietidlá so širokými možnosťami využitia. K týmto svietidlám je samozrejme potrebné aj nejaké vybavenie a príslušenstvo, ktoré v podaní značky Walther® zahŕňa predovšetkým nabíjacie batérie alebo držiaky. Li-Ion batérie sa nabíjajú priamo prostredníctvom microUSB portu, a tak na dobitie energie nepotrebujete žiadne ďalšie nabíjačky.

Mimoriadne flexibilné držiaky zase zaisťujú, že v dobe nepoužívania získa svietidlo stabilné a praktické umiestnenie na opasku. Okrem príslušenstva k svietidlám nájdete v portfóliu značky Walther® aj ďalšie produkty, ako napríklad optické zameriavače, obranné spreje alebo multifunkčné náradie.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg