📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Firma Walther® bola založená roku 1886 v Nemecku, a od chvíle svojho vzniku až do roku 1908 sa zameriavala hlavne na výrobu loveckých pušiek. Práve v tom roku plynulo prešla na výrobu pištolí, ktoré sa medzi policajtmi, ale aj civilistami postupne stali legendárnymi. Strelné zbrane však v dnešnej dobe nie sú zďaleka jedinou oblasťou, ktorou sa Walther® zaoberá. V roku 1993 prešiel Walther® pod krídla spoločnosti Umarex®, čo je výrobca predovšetkým plynových pištolí a vybavenia pre airsoft.

V súčasnej dobe je portfólio nemeckej firmy Walther® skutočne široké. Legendárne logo značky s tradíciou už od 19. storočia zahŕňa aj segment svietidiel, ktorý sa ďalej delí na vreckové svietidlá, taktické a policajné svietidlá alebo príslušenstvo k svietidlám. Jednotlivé taktické svietidlá (či taktické perá) sú už na prvý pohľad kvalitne spracované, s vysokou odolnosťou a pripravenosťou do akcie.

Súčasťou balenia bývajú výkonné LED diódy s výrazne dlhým dosvitom, na ktoré sa v akcii môžete spoľahnúť. Mnohé modely sú vodotesné s typickým taktickým vzhľadom, prispôsobené tak, aby sa dobre držali a pokiaľ možno nevykĺzli z ruky. Často sa stretnete s flexibilnými možnosťami napájania alebo pútkom na zápästie. Okrem svietidiel nájdete v našom sortimente produktov značky Walther® treba ešte nože a mačety, multifunkčné náradie alebo ďalekohľady.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Celková dĺžka
cm cm
Svetelný tok
lm lm
Dosvit
m m
Hmotnosť (kg)
kg kg