📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka Plano Molding® dodáva už viac ako 60 rokov na trh vybavenie do prírody rôzneho typu. Či už sa jedná o výstroj, batohy alebo doplnky a puzdrá na zbrane, vždy sa dočkáte tej najlepšej kvality. Ponuka je zameraná na milovníkov bushcraftu, survivalu a outdooru, ako aj všetkých loveckých činností vrátane rybolovu. Plano Molding® patrí spoločnosti Plano Synergy Holdings, Inc. Jej pracovníci sú sami nadšenci do lovu a rybolovu, takže istota kvality je zaručená aj z tohto pohľadu.

V kategórii prepravných kufrov a boxov od Plano Molding® nájdete v našej ponuke modely na kolieskach alebo prenosné v ruke, ktoré určite nájdu univerzálne využitie ako pre lovcov, tak pre nadšencov do military a survivalu. Niektoré prepravné boxy z dielne Plano Molding® sú dokonca oficiálne používané zložkami NATO.

Všetky svoje outdoorové a lovecké vybavenie tak môžete nosiť na jednom mieste. Kufre sú navyše navrhnuté tak, aby ich bolo možné stohovať spoločne s ďalšími. Jednotlivé prepravné boxy môžete skladať na seba aj vďaka konštrukcii veka a dna boxu, ktoré ponúkajú dostatočnú pevnosť aj stabilitu. Medzi prepravnými kuframi a boxmi Plano Molding® nájdete aj praktické kufre na zbrane.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál