📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka Plano Molding® dodáva už viac ako 60 rokov na trh vybavenie do prírody rôzneho typu. Či už sa jedná o výstroj, batohy alebo doplnky a puzdrá na zbrane, vždy sa dočkáte tej najlepšej kvality. Ponuka je zameraná na milovníkov bushcraftu, survivalu a outdooru, ako aj všetkých loveckých činností vrátane rybolovu. Plano Molding® patrí spoločnosti Plano Synergy Holdings, Inc. Jej pracovníci sú sami nadšenci do lovu a rybolovu, takže istota kvality je zaručená aj z tohto pohľadu.

K základnej ponuke produktov Plano Molding® v oblasti doplnkov pre zbrane patria predovšetkým boxy na muníciu a krabičky na náboje rôznych kalibrov a foriem. Boxy sú vyrobené z extrémne odolného plastu a muníciu dokážu chrániť pred vlhkom a znečistením. Sú odolné voči vode aj prachu a disponujú univerzálnym úložným priestorom a kvalitným odklopným vekom.

Krabičky na náboje umožňujú bezpečné uloženie nábojov v rôznom počte, v závislosti od konkrétneho modelu. Krabičky majú štvorcový alebo obdĺžnikový tvar a transparentné veko, aby bolo možné rýchlo rozpoznať, aké konkrétne náboje sa v danej krabičke nachádzajú. Okrem tovaru v kategórii doplnkov pre zbrane máme v sortimente značky Plano Molding® ešte napríklad batohy a brašny a ďalšiu výstroj.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál
Kaliber