📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Altama je americká spoločnosť, ktorá vyrába topánky vrátane tých jarných už od roku 1969. Špecializuje sa predovšetkým na produkciu taktickej obuvi pre armádu, ale topánky Altama ponúkajú rôzne možnosti využitia aj pre civilistov.

Jarná obuv Altama, či už v nízkom alebo členkovom prevedení, sa vyznačuje tým, že je všestranná a súčasne (spravidla) veľmi špecifická. Tieto topánky – minimálne časť z nich – sú totiž vyvinuté na taktické využitie na pláži a vlastne všade okolo vody. Svojou konštrukciou sú však jarné topánky Altama vhodné aj na rôzne bežnejšie športové aktivity alebo na turistiku. Ako nízke, tak aj členkové jarné topánky Altama si môžete obuť aj do mesta – a to vďaka tomu, že nie sú len funkčné, ale aj štýlové.

Jarné topánky značky Altama sú vyrobené z ľahkých a súčasne odolných materiálov. Je u nich k dispozícii aj extra priedušná a rýchloschnúca sieťovina. Ak hľadáte skutočne odolné a pohodlné topánky do rôznych situácií v jarnom teréne, už nemusíte hľadať ďalej. Okrem jarnej obuvi u nás od značky Altama nájdete aj napríklad taktickú a vojenskú obuv.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál