📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Svoju taktickú a vojenskú obuv vyrába americká značka Altama predovšetkým na účely domácej armády už od roku 1969. Tieto topánky si však teraz môžete kúpiť aj vy – rovnako dobre ako vojakom totiž môžu slúžiť aj civilistom.

Taktické a vojenské topánky od americkej značky Altama využijete v rôznych typoch terénu a na rôzne účely. Časť týchto topánok bola vyrobená špecificky pre potreby elitných vojenských jednotiek. A čo je dobré pre armádu, je dobré aj pre nás, bežných smrteľníkov. Nekompromisná kvalita robí z obuvi Altama ideálne topánky do terénu - vydať sa s nimi môžete prakticky kamkoľvek. Niektoré taktické a vojenské topánky Altama sú vhodné dokonca aj na použitie v meste.

Materiály, z ktorých sú taktické a vojenské topánky značky Altama vyrobené, sú priedušné a súčasne odolné. Niektoré topánky Altama sú vyvinuté špecificky pre situácie, keď môže dôjsť ku kontaktu s vodou. Sú tak ideálne na použitie na plážach alebo na palubách lodí. Také topánky sú potom osadené extra priedušnou a rýchloschnúcou sieťovinou, takže nemusíte mať strach z toho, že by ste si ich namočili.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál