📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Americká firma Propper vie ponúknuť jedinečné a nápadité riešenia za rozumnú cenu v oblasti doplnkov taktického oblečenia. Ponúka pokrývky hlavy, rukavice, opasky a mnoho ďalšieho. Kvalitné výrobky zaručujú dlhú životnosť s veľkou dávkou spoľahlivosti.

Americká firma Propper ponúka vo svojej kolekcii doplnkov pokrývky hlavy, rukavice či opasky, ale aj ďalšie funkčné doplnky. A pretože, ako je známe, na doplnku k akémukoľvek oblečeniu vždy záleží, taký nápaditý opasok otočiteľný pre zmenu farby by ocenil nejeden zákazník aj v bežnej konfekcii.

Firma svoje renomé získala predovšetkým na výrobe námorníckych čiapok zo svojej kolekcie z roku 1967. Stali sa natoľko populárne, že počas niekoľkých rokov v rôznych variantoch a farebných prevedeniach chránili pred nepriazňou počasia hlavy vojakov, policajtov, hasičov a nakoniec aj outdoorových nadšencov z radov širokej verejnosti. Firma Propper mala skutočne tzv. pod čiapkou, keď sa cez námornícke čiapky postupne cez kompletné vybavenie stala výhradným armádnym dodávateľom.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Šírka
cm cm
Materiál