📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka Tru-Spec bola založená v roku 1996 americkou spoločnosťou Atlanco, takže už má za sebou viac ako 25 rokov skúseností. Samotná firma Atlanco potom bola založená už v roku 1950. V sortimente značky nájdeme hlavne oblečenie a doplnky.

Okrem ďalšieho vybavenia nájdete v našom sortimente produktov značky Tru-Spec aj chrániče kolien, konkrétne tie neoprénové, ktoré sú vhodné na výcvik aj taktické využitie, ale tiež napríklad vo chvíli, keď potrebujete robiť niečo okolo domu a pri tom kľačať. Vložné chrániče sú kompatibilné s rôznymi typmi taktických nohavíc a uniforiem – a s ktorými kompatibilné nie sú, tým ich môžete prispôsobiť, idú totiž jednoducho zastrihnúť.

Chrániče kolien Tru-Spec sú prirodzene dodávané v páre, sú nízkoprofilové, flexibilné a navyše umývateľné. Vďaka tomu vám vydrží skutočne dlho aj pri častom používaní. Jedná sa o účinnú ochranu pred otlakmi, nárazmi a potenciálnymi poraneniami kolien. Okrem chráničov u nás od značky Tru-Spec nájdete aj napríklad košele a ďalšie oblečenie.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál