📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Spoločnosť Cammenga bola založená v roku 1992 a v kocke povedané, je to jeden z hlavných výrobcov a dodávateľov navigačného a taktického vybavenia (tritiové nože, kompasy, survivalové sady na mieru, príslušenstvo pre M16/AR15, ...), to všetko na špičkovej vojenskej úrovni.

Robenie vecí, aké iní nevie ...

Spoločnosť Cammenga bola založená v roku 1992 a v kocke povedané, je to jeden z hlavných ťahúňov trhu výrobcov a dodávateľov navigačného a taktického vybavenia na špičkovej vojenskej úrovni. Firma je tradičný "rodinný podnik na USA spôsob" a medzi jej klientov patria popri armády samotnej aj všelijaké bezpečnostnej agentúry alebo komerčné subjekty a trhy, na ktoré dodáva doslova po celom svete. Všetky výrobky tu vytvorené sú produkované v USA, nie outsourcované, ako je dnes zvykom prakticky všade a vo všetkom.

Najväčší výrobca vojenských kompasov na svete sa predstavuje

Firma Cammenga je v prvom rade hrdým dodávateľom kompasov triedy Tritium Lensatic Compass pre U.S. Military. A len na tú sa prirodzene neobmedzuje, pretože unikátnych prvkov a kvalít jej produktov si všímajú aj početné iné vojenské jednotky po celom svete.

Komu všetkému Cammenga dodáva tritiové svetla a produkty?

V tejto veci spoločnosť Cammenga slúži ako v národnom, tak aj v medzinárodnom meradle. Súčasťou jej služieb (a poťažmo i kapacít) je taktiež špeciálna produkčná linka pre tritiové produkty, kde sa všetko dá premeniť z nápadu, až po konkrétny produkt, vybaviť pre neho všetky papiere atď.

Cammenga nepodceňuje ani taktiku

Sériové portfolium firmy Cammenga je široké a okrem iného zahŕňa aj ďalšie zaujímavé taktické a survivalové veci - vlastné sady na prežitie, nože radu Beta Blade (prvé nože na svete s tríciom - a áno, nemýlite sa, naozaj, keď vám nejaký podobný spadne v tme , okamžite a hneď ho nájdete!), nechýba však ani patentovaný EASYMAG zásobník, EASYLOADER zásobník a M16 / AR15 krytky na prach.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál