📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Batohy Maxpedition® sú ergonomické aj odolné a ponúkajú širokú škálu funkcií, veľkostí aj režimov nosenia. Sú šité z nylonu 1000 Denier a výrobca u nich využíva napríklad techniky ako dvojitý steh alebo rohové prichytenie na spojenie dvoch samostatných dielcov. Čo znamená vysokú pevnosť pre namáhané oblasti.

Batohy Maxpedition® sú určené pre každú misiu – dokážu naplniť vaše individuálne požiadavky, a nielen vaše. Táto značka je totiž obľúbená medzi armádami na celom svete. Nylonová látka je okrem iného potiahnutá tromi vrstvami polyuretánu a ďalej vrstvou teflónu DuPont, ktorý telo batohu chráni pred vodou, mastnotou a ďalšími nečistotami. Súčasťou „balenia“ sú aj veľké, samoopravné zipsy YKK, samozrejmosťou sú potom zosilnené švy.

Okrem batohov vyrába Maxpedition® aj príslušenstvo, ako napríklad náhradné popruhy, peňaženky alebo držiaky na príslušenstvo. Batohy Maxpedition® sú vyrábané tak, aby vydržali aj tie najnáročnejšie misie a nezradili vás ani v tých najťažších podmienkach. Samozrejmosťou je praktické rozloženie vnútorného priestoru na oddelenie rôznych prenášaných položiek.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Podkategória príslušenstvo
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál