📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Fjord Nansen® je poľská spoločnosť sídliaca v meste Chwaszczyno. Firma bola založená roku 1996 a už od svojich počiatkov sa zameriava na výrobu a predaj outdoorového oblečenia a vybavenia vysokej kvality. Cieľom spoločnosti je využívať tie najnovšie technológie výroby a v regióne strednej a východnej Európy je v tejto snahe už dlhodobo lídrom. Samonafukovacia karimatka, rýchloschnúci uterák z umelých vlákien alebo trekové palice s uzamykacím mechanizmom, to sú všetko veci, s ktorými v rámci regiónu prišla firma Fjord Nansen® ako prvá.

Práve rýchloschnúce uteráky a osušky patria k základným stavebným kameňom portfólia tohto výrobcu z Poľska. Ostatne Fjord Nansen® je v tomto segmente špecialista. Aj vďaka tomu disponujú jeho uteráky mnohými inovatívnymi technológiami, napríklad antibakteriálnym systémom Stop Bacteria. Štruktúra materiálu uteráka totiž neumožňuje rozvoj baktérií.

Rýchloschnúce uteráky Fjord Nansen®jemné, mäkké, majú hladkú štruktúru a sú príjemné na dotyk. Vyrobené sú z hydroskopickej zmesi syntetických vlákien. A usychajú približne dvakrát rýchlejšie ako klasický bavlnený uterák. Vďaka tomu už na cestách nemusíte z batohu vyťahovať nepríjemné zatuchnuté klbko čohosi, ktoré už druhýkrát nejde použiť. Uteráky Fjord Nansen® bývajú ďalej vybavené praktickým závesným pútkom a sú dodávané v prepravnom obale z priedušnej sieťoviny.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál