📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť ESS® (Eye Safety Systems) sídli v štáte Idaho v USA a je výrobcom kvalitných ochranných okuliarov na rôzne účely. Pôvodným účelom ESS® bolo dodávať okuliare predovšetkým ozbrojeným zložkám štátu, ale ponuka výrobcu sa postupom času rozšírila aj na nás, civilistov. ESS® je jediným autorizovaným dodávateľom okuliarov pre amerických mariňákov (US Marine Corps.) a patrí k popredným autorizovaným dodávateľom amerického ministerstva obrany a ďalších inštitúcií.

Taktické okuliare od spoločnosti ESS® využívajú vojaci, záchranári a ďalšie zložky vo viac ako 100 krajinách sveta. Preto je jasné, že aj ako civilista sa môžete spoľahnúť na ich kvalitu a odolnosť. Továreň v USA, v ktorej sa jednotlivé výrobky ESS® produkujú, sa môže pýšiť certifikáciou ISO 9001:2008. Taktické okuliare ESS® sú vyrábané tak, aby uspeli aj v tých najnáročnejších situáciách, napríklad na bojiskách, v horiacich budovách alebo pri pouličných nepokojoch.

Výrobky značky ESS® spĺňajú (alebo dokonca prekračujú) tie najprísnejšie štandardy US Military a ANSI Z87.1-2010. Taktické okuliare od ESS® sa vám z dlhodobého hľadiska oplatia, pretože vďaka všetkým vyššie uvedeným štandardom viete, že sa na ne môžete kedykoľvek spoľahnúť. A navyše vďaka kvalitnému spracovaniu sľubujú dlhodobú životnosť. Okrem samotných taktických okuliarov ponúka ESS® vo svojom portfóliu tiež polarizačné okuliare alebo dioptrické vložky.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál