📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť ESS® (Eye Safety Systems) sídli v štáte Idaho v USA a je výrobcom kvalitných ochranných okuliarov na rôzne účely. Pôvodným účelom ESS® bolo dodávať okuliare predovšetkým ozbrojeným zložkám štátu, ale ponuka výrobcu sa postupom času rozšírila aj na nás, civilistov. ESS® je jediným autorizovaným dodávateľom okuliarov pre amerických mariňákov (US Marine Corps.) a patrí k popredným autorizovaným dodávateľom amerického ministerstva obrany a ďalších inštitúcií.

Okrem samotných okuliarov ponúka značka ESS® tiež dioptrické vložky pre nich, do ktorých môžu byť sklá inštalované v bežných sieťach optík. Vďaka odolnému nylonovému rámu sú jednotlivé vložky ľahké a nízkoprofilové. Po úprave vkladaných šošoviek optikom sú jednotlivé vložky kompatibilné s mnohými typmi ochranných okuliarov ESS®. Prehľad jednotlivých typov nájdete v produktovom popisku jednotlivých vložiek.

Rovnako tak sa pri jednotlivých typoch vložiek dozviete, do koľkých dioptrií je možné ich použiť. Okrem dioptrických vložiek nájdete v ponuke spoločnosti ESS® (Eye Safety Systems) tiež slnečné okuliare, střelecké okuliare alebo taktické okuliare.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Materiál