📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Okuliare značky ESS (Eye Safety Systems) chránia zrak ako pred mechanickým poškodením, tak pred únavou vplyvom žiarenia. Ide o jedny z najkvalitnejších okuliarov na svete, ktoré sú vyrábané priamo v USA a disponujú certifikátom kvality.

Ochranné a slnečné okuliare americkej značky ESS predávame priamo v kompletných sadách, ktoré obsahujú ako samotné okuliare – napríklad tie strelecké – tak výmenné sklá na rôzne účely využitia, látkové obaly na sklá aj pevné puzdrá na zips, kompatibilné s MOLLE väzbou. Vybrať si samozrejme môžete z rôznych modelov a farieb, ale veľká časť okuliarov ESS sa môže chváliť tým, že ich sklá disponujú balistickou odolnosťou podľa armádnych požiadaviek NATO (týka sa predovšetkým streleckých okuliarov).

Okuliare od ESS spĺňajú prísne kritériá a normy týkajúce sa bezpečnosti či odolnosti materiálov. Výrobca ich dodáva napríklad americkej armáde, ale aj tamojším mariňákom. Pre tie sú okuliare ESS jedinou oficiálne schválenou ochranou zraku na profesionálne účely. Sklá okuliarov tiež oplývajú ochranou proti zahmlievaniu zvnútra aj proti poškriabaniu zvonku. Okrem sád okuliarov máme od ESS (Eye Safety Systems) ešte dioptrické vložky alebo samostatne predávané slnečné, strelecké a taktické okuliare.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál