📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Honeywell bola založená roku 1906 Markom Honeywellom. V súčasnosti má firma 131 tisíc zamestnancov a ročný obrat cez 40 miliárd dolárov. V rámci značky Howard Leight predáva Honeywell hlavne kvalitné strelecké slúchadlá.

Značka Howard Leight by Honeywell dodáva na trh elektronické slúchadlá na ochranu sluchu, ktoré môžu konkurovať tým najlepším – a pritom ich máme za veľmi dostupnú cenu. Slúchadlá sú určené nielen pre športových strelcov, ale aj pre lovcov a poľovníkov – a využívajú ich aj profesionáli z radov ozbrojených zložiek. Elektronické slúchadlá Howard Leight by Honeywell disponujú funkciou útlmu a sú určené na použitie v hlučných prostrediach.

Výhodou je, že elektronické slúchadlá dokážu rozlišovať zvuky z okolia na tie, ktoré potrebujete počuť, a na tie, ktoré by mohli potenciálne poškodiť váš sluch. Ušné vypchávky slúchadiel by mali byť pravidelne menené, a to nielen z hygienických dôvodov, ale aj preto, aby slúchadlá dlhodobo fungovali tak, ako majú. Ide o sofistikované komunikačné riešenie vo chvíľach, keď potrebujeme počuť zvuky z blízkosti, ale zároveň sa nachádzame v hlučnom prostredí.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Slúchadlá elektronické Howard Leight by Honeywell®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál