📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Husar®, ktorá sa profiluje ako výrobca taktického a vojenského vybavenia, má sídlo v poľskom meste Bielsko-Biała, len kúsok od českých hraníc. Výrobca dlhodobo drží zásadu využívania kvalitných materiálov a komponentov. Husar® spoločne so spoločnosťami Link Armor a Specops stojí za značkou SKELETAC, ktorá so svojimi produktmi cieli predovšetkým na americký trh.

Poľská spoločnosť Husar® má ambíciu patriť k lídrom v segmente taktického a vojenského vybavenia, a to nielen pre armádne účely, ale aj pre military nadšencov z radov civilistov. Výrobca si navrhuje vlastné inovatívne riešenie doplnkov pre obranu vrátane puzdier, vreciek a insertov armádnej úrovne, ktoré sú kompatibilné s jeho vlastným modulárnym systémom postaveným okolo nosiča plátov Kirys 2.0.

Väčšina prvkov výstroja Husar® je kompatibilná s modulárnym systémom MOLLE a všetky bez výnimky sú vyrobené výhradne z odolných a kvalitných materiálov, ktoré vás nesklamú ani v tých najvypätejších situáciách. Riešenia Husar® sú vyrábané s dôrazom na výdrž a tiež odolnosť voči poveternostným vplyvom. Tak aby bolo možné sa na ne vždy spoľahnúť.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál