📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Poľská firma Husar je výrobcom kvalitného a odolného taktického vybavenia, ktoré ocenia ako profesionáli z armádnych kruhov, tak nadšenci do outdoorových aktivít. Všetky svoje produkty spoločnosť Husar dodnes vyrába doma v Poľsku.

Spoločnosť Husar vyrába taktické vybavenie, ako sú rôzne batohy, sumky, puzdrá a inzerty, nosiče plátov, hrudné pásy alebo opasky. Jej produkty využijú ako profesionálni príslušníci ozbrojených zložiek, tak aj civilisti, ktorí pri svojom vybavení nechcú robiť kompromisy.

Vysoké štandardy kvality

Husár sa snaží predovšetkým plniť vysoké štandardy kvality výroby, na ktorých je spoločnosť už od svojich počiatkov postavená. Než sa tak niektorý z produktov značky Husar dostane na trh, musí byť otestovaný skúsenými profesionálmi. Tí pri tomto produkte vykonávajú ako základné skúšky, tak aj testy v simulovaných scenároch, ktoré kopírujú rôzne reálne situácie. Vďaka tomu môže byť pri produktoch značky Husar zaistená vysoká spoľahlivosť.

Značka SKELETAC

Husár je jednou zo spoločností, ktoré stoja za značkou SKELETAC. Tá je výsledkom medzikontinentálnej spolupráce Husara so spoločnosťami Ace Link Armor a Specops. Pod značkou SKELETAC produkuje Husar inovatívne taktické riešenia pre americký trh, menovite napríklad ultraľahké nepriestrelné vesty. Značka SKELETAC pôsobí prakticky výhradne na americkom trhu, a to s uceleným radom taktického vybavenia pre štátne zložky aj civilné využitie.

Inovácia na prvom mieste

Inovácie sú pre Husar na prvom mieste nielen pri značke SKELETAC, ale aj pri produktoch, ktoré vyrába a dodáva pod svojou vlastnou značkou na trhy v Európe. Prioritou je tak navrhovať a implementovať reálne využiteľné a inovatívne taktické riešenia, ktoré zvyšujú výkonnosť svojich užívateľov a sú využiteľné v dnešných bojových situáciách. Svoje produkty tvoria Husar v reakcii na potreby a spätnú väzbu renomovaných profesionálov v sektore verejnej aj súkromnej obrany.

Upevniť svoju pozíciu

Do budúcna chce Husar upevňovať svoju pozíciu na trhu a chce sa stať jedným z popredných výrobcov taktického vybavenia na vojenské použitie. Cieľom spoločnosti je byť uznávaný ako dôveryhodný dodávateľ vybavenia pre armádu, špeciálne jednotky a príslušníkov policajných zložiek.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Materiál