📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Husar vyrába taktické vybavenie a výstroj, ktoré zahŕňa predovšetkým rôzne nosiče plátov, puzdrá, sumky alebo napríklad pásky. Svoje produkty vyrába v Poľsku a zameriava ich ako na členov aktívnej služby, tak na nadšencov z radov civilistov.

Ponuka taktického vybavenia a doplnkov značky Husar je skutočne široká. Patria sem aj platformy k balistickým vestám, pričom v tejto kategórii nájdeme predovšetkým inserty pre rôzne typy zásobníkov či najrôznejšie typy panelov – či už predné, zadné alebo brušné. Panely sú vybavené MOLLE väzbou na upevnenie ďalšieho príslušenstva a na mnohých prvkoch výbavy nájdete aj velcro panely (teda panely so suchým zipsom).

Platformy k balistickým vestám sú kompatibilné s ultraľahkým nosičom plátov Kirys 2.0, ktorý patrí k vrcholom ponuky výrobcu. Samozrejmosťou je ľahké a súčasne kvalitné prevedenie. Čo sa týka inzertov, tie sú zase kompatibilné s jednotlivými panelmi v ponuke spoločnosti Husar. Okrem platforiem k balistickým vestám u nás od tohto výrobcu zoženiete aj ďalšiu výstroj, puzdrá a vrecká alebo legendárny nosič plátov Kirys 2.0.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál