📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Izraelská spoločnosť Source je už od roku 1989 výrobcom vybavenia do terénu, pričom okrem batohov a tašiek sa špecializuje predovšetkým na hydratačné systémy. Tie sú modulárne, skvele využiteľné a navyše samozrejme vysoko kvalitné.

Preslávené hydratačné vaky od Source Tactical Gear si samozrejme vyžadujú príslušenstvo a náhradné diely. Občas sa skrátka stane, že sa niečo cestou pokazí alebo rozbije, ale u Source nemusíte kvôli prasknutej hadici vyhadzovať rovno celý drahocenný vak na vodu. Skrátka si u nás zaobstaráte hadicu náhradnú. A to isté platí aj pre ventily. Tým však zoznam príslušenstva na hydratáciu značky Source nekončí.

Možno sa vám bude hodiť aj čistiaca kefka na hydratačné vaky, plniaca redukcia alebo hydratačné konverzie a adaptéry. Vďaka hydratačnej konverzii môžete dokonca na „hydratačný vak“ prerobiť takmer akúkoľvek fľašu, ktorú potom pri pití vôbec nemusíte vyťahovať z batohu. Hydratačný adaptér potom slúži na automatické dopĺňanie vody z pripojeného hydratačného vaku vo vozidle pre až šesťčlennú posádku. Okrem príslušenstva na hydratáciu máme od Source Tactical Gear v ponuke aj samotné hydratačné vaky alebo batohy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál