📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Pôvodná izraelská firma Source sa zameriava na vývoj a výrobu outdoorového vybavenia vysokej kvality. K jej hlavným produktom patria predovšetkým hydratačné vaky, ale v jej portfóliu nájdeme aj kompatibilné batohy alebo napríklad chrániče kolien.

Hydratačné vaky (camel bagy) izraelskej značky Source Tactical Gear patria k tomu najlepšiemu, čo v tejto kategórii môžete na trhu kúpiť. K dispozícii sú rôzne veľkostné varianty, od jedného po tri litre, pričom najväčšia kapacita vám aj v horúcich podmienkach vystačí na celý deň. Od Source si však môžete zaobstarať aj hydratačný systém s objemom 20 litrov, ktorý je určený pre použitie v náročných podmienkach, pokojne aj pre celú posádku vozidla.

Klasické camel bagy Source Tactical Gear sú vyrobené z odolného plastu, ktorý má neutrálnu chuť a nemusíte sa teda na svojich cestách terénom zmieriť s plastovou pachuťou. Vnútro camel bagov je navyše riešené antimikrobiálnou vrstvou, vďaka čomu sa vám voda či iná tekutina vo vnútri tak rýchlo nepokazí. Ľahká a kompaktná konštrukcia camel bagov Source ponúka vysokú skladnosť, uzávery hydratačných vakov sú potom dostatočne veľké na to, aby vám uľahčili nielen plnenie vody, ale aj čistenie. Od značky Source máme okrem camel bagov aj batohy alebo napríklad chrániče kolien.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Výška (cm)
cm cm
Šírka / priemer (cm)
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál