📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Source je špecialistom na hydratačné systémy. Ich modularita a použiteľnosť je výsledkom dlhoročnej práce a nazbieraných skúseností.

Source je pôvodom izraelská firma špecializujúca sa na výrobu kvalitného outdoorového vybavenia. Filozofia firmy nie je zameraná na krátkodobé módne trendy - dôležitejšia je pre ňu jednoduchosť, tradícia, staré kultúry a ekológia.

K dostaniu nielen sandále

Okrem rozsiahlej ponuky sandálov určených pre rôzne outdoorové aktivity,' firma už niekoľko rokov predstavuje tiež vodné rezervoáre "camelbacky" plne kompatibilné s batohmi značky Deuter a nerezové fľaše.

"Jazdíte na bicykli, chodíte po horách alebo beháte? Ideálnym "parťákom" pre vás bude vybavenie značky Source."
Cieľom firmy Source bolo vytvoriť kvalitné vybavenie pre cestovanie vo všetkých podmienkach, ktoré splnia očakávania a potreby všetkých, ktorí sa pohybujú v teréne najrôznejších stupňov náročnosti. Ďalej išlo o to, vytvoriť vonkajšiu výbavu, ktorá pripraví cestu konečného zákazníka bohatšiu a pohodlnejšiu, a zároveň sa stane aj nepostrádateľnou a neoddeliteľnou súčasťou jeho skúseností vo svete outdooru.

Klamlivú reklamu tu nenájdete

Source poskytuje pravdivé a presné informácie o produktoch, ktoré umožnia, aby si zákazníci mohli urobiť zodpovedné rozhodnutie o ich kvalite sami. Vzťah výrobca k zákazníkovi je založený na rešpekte, poctivosti a dôvere. Zákazník nie je nijako nútený alebo spracúvaný k nákupu výrobkov. A práve tým je firma na trhu nielen outdoorového sortimentu výnimočná.

Komunikácia so zákazníkom je založená na otvorenosti, pozitívnom duchu a úprimnosti. Je tu kladený dôraz na priamy dialóg s koncovým užívateľom. Na tom si firma zakladá predovšetkým. Tento dialóg firmu obohatí o skúsenosti zákazníkov pri nákupe jej produktov a zároveň pomáha zvýšiť kvalitu výrobkov, aby lepšie vyhovovali potrebám zákazníkov.

Hodnoty firmy Source spĺňajú skutočné potreby ľudí, zapojených do outdoorových aktivít a ľudí, ktorí cestujú po celom svete.
Firma Source sa stala jedným z popredných značiek outdoorového vybavenia tým, že vytvorila prirodzené spojenie medzi svojimi výrobkami, vzrušujúcimi možnosťami, ktoré ponúka cestovanie a ďalej potom medzi nadšením a vášňou ľudí, ktorí sa chystajú zažiť veľké dobrodružstva.

Spoločnosť Source™ založili v roku 1989 Yoki Gill a Daniel Benoziliyo a v súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov. Firma bola vždy priekopníkom v oblasti hydratácie, je dobre známa v oblasti taktického výstroja, hydratácie a cestovného vybavenia po celom svete už viac ako 20 rokov a v súčasnosti predáva vo viac ako 25 krajinách. Výrobky Source™ sú vyrábané vo firemnej továrni certifikovanej ISO 9001, ktorá sa nachádza v Tirat-Carmelu v Izraeli. Source™ je spoločnosť so silnými väzbami a zodpovednosťou voči spoločnosti, podporuje a posilňuje myšlienku udržateľného rozvoja miestneho hospodárstva. Každý rok je 5% čistého zisku spoločnosti vydané do sociálnej alebo environmentálnej oblasti miestnej komunity.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Výška (cm)
cm cm
Šírka / priemer (cm)
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál