📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Firma Mycoal je preslávená tým, že vyvíja a vyrába hlavne jednorazové ohrievače pre rôzne časti tela. Čo by okrem iného mohli oceniť aj milovníci outdoorových aktivít, pretože ako všetci vieme, omrznuté prsty v zime rozhodne nie sú nič príjemné.

Od značky Mycoal si u nás môžete kúpiť ohrievače rôznych častí tela, ktoré vám pomôžu prečkať mráz alebo sa rýchlejšie zahriať po návrate domov, než sa vám rozohreje kúrenie. Ohrievače na telo či špecificky na ruky sú jednorazové a aktivujú sa vzduchom, čo znamená, že hriať začnú vo chvíli, keď ich vyberiete z obalu. Preto ich z originálneho balenia nevyťahujte skôr, ako ich skutočne budete potrebovať. Ich životnosť sa počíta v hodinách a je zbytočné nimi plytvať.

Ohrievače máme aj vo variante hrejivých vložiek do topánok. Čo oceníte vo chvíli, keď vás v teréne začnú zábnuť chodidlá. K dispozícii sú balenia po viacerých pároch, pričom jeden vám môže slúžiť až päť hodín, v závislosti na tom, ako veľmi priedušné sú vaše topánky. Všeobecne platí, že čím priedušnejšie, tým viac sa v danej chvíli zahrejete, ale hrejivý účinok vložiek do topánok bude kratší. Ako sme už uviedli, aktivácia ohrievačov Mycoal prebieha vzduchom, takže čím viac vzduchu je k dispozícii, tým je reakcia rýchlejšia.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka