📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť F.W. KLEVER GmbH založili otec a syn Kleverovci na začiatku 20. storočia. V roku 1904 sa im podarilo vyvinúť produkt Ballistol, univerzálny mazací olej, ktorý sa využíva dodnes. Firma však rozšírila portfólio aj o korenisté spreje.

Obranné korenisté spreje značky F.W. Klever GmbH sú maximálne spoľahlivé. Kúpiť si ich u nás môže ktokoľvek, kto dovŕšil 18 rokov veku. Veľkou výhodou obranných sprejov nemeckého výrobcu je ich netoxicita. Spreje teda nepoškodzujú životné prostredie a sú biologicky odbúrateľné, pretože účinnou látkou v nich je kapsaicín, čo je jednoducho výťažok z pálivých papričiek.

Spreje od F.W. KLEVER GmbH sú dostupné buď s klasickou, hmlovou alebo JET tryskou. Ich účelom je útočníka paralyzovať, nie usmrtiť. Vďaka paralýze útočníka získate dostatok času buď na útek, alebo na privolanie pomoci. Účinná vzdialenosť je u týchto sprejov podľa druhu približne štyri až šesť metrov. Súčasťou balenia býva aj praktický klip na pripevnenie na opasok. S korenistým sprejom môžete odradiť ako potenciálneho ľudského útočníka, tak aj agresívneho psa alebo iné zviera.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Účinná vzdialenosť / dosah
m m
Objem (l)
l l