📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Spoločnosť "Jack Pyke" sídli v Anglicku, kde sa už po viac ako dvadsať rokov venuje produktom určeným pre outdoorový trh. Všetky produkty so značkou Jack Pyke sú preto dotiahnuté k praktické, vizuálne i funkčné dokonalosti.

Spoločnosť známa ako "Jack Pyke" sídli v starom dobrom Anglicku, kde sa už po viac ako dvadsať rokov venuje produktom určeným pre outdoorový trh. Majú preto nielen skúsenosti z brandže, ale aj znalosti z oblasti a zdroje + spätnú odozvu zákazníkov, takže bolo možné dotiahnuť prakticky všetky produkty so značkou Jack Pyke k praktické, vizuálne i funkčné dokonalosti, pričom ceny sú viac ako príjemné a použité materiály poctivé a nešizené.

Čo je pre firmu i značku Jack Pyke ten najviac osobitý rys a znak?

Úplne jednoznačne ide o jej typické a od iných produktov na trhu rozlíšiteľné maskovacie vzory. Aktuálne ide o celkovo tri kľúčové typy hlavné: English Oak, English Woodland a Wild Trees Grasslands.

Ako napovedá jeho meno,maskovacie vzor označený ako English Oak je originálnym dielikom firmy vyrobeným schválne tak, aby dokonale pokryl celú známou a dlhou anglickú zimu a jeseň. Kým maskovací vzor English Woodland bol vyrobený v rámci požiadaviek od lovcov / outdooristov / fotografov na niečo viac zeleného a zapadajúceho pekne do farieb rozjasaného jari a leta. A do tretice, maskovací vzor Wild Trees Grassland je zase určený do rákosových tráv, kríkov, lístia a farebne ide zhruba o oblasť zľahka až stredne hnedé spolu s občasným tónom listovej zelene - skutočne ideálna voľba napríklad aj na plné i zozbierané poľa.

Aké produktové skupiny a typy produktov firma Jack Pyke štandardne ponúka?

Firma Jack Pyke vás doslova poteší za onej konštelácie, že hľadáte niečo z nasledujúceho zoznamu: ponúka v prvom rade všemožné ošatenie pre dospelých a tiež aj všetky outdoorové oblečenie pre deti. Má v zálohe ale aj topánky, tenisky, obutie typu čižmy, veci určené pre starostlivosť o vonkajšie šatstvo, nechýbajú im však ani ponožky, šatky, viazanky, kovový tovar, veci na hlavu, rukavice, puzdrá na celé zbrane, nábojové pásy a vrecia, celty a stany, batohy, nástrahy a líčenie (vrátane zvukových), veci určené všeobecne k svojmu maximálnemu skrytiu sa v prírode, veci pre psov, výrobky z neoprénu, obaly na veci, príslušenstvo pre zbrane, príslušenstvo pre starostlivosť o zbrane, všeobecne príslušenstvo, však tiež praky, ciele, cvičné strelnice, veci na pitie a nože.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál