📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Jack Pyke of England® funguje v Anglicku už viac ako dvadsať rokov a po celú tú dobu dodávala svojim zákazníkom kvalitné outdoorové vybavenie. To si teraz môžete kúpiť aj vy. Produkty značky nielenže dobre vyzerajú, ale sú aj kvalitné.

Od Jack Pyke of England máme v sortimente aj chrániče sluchu, čo je aj pre strelcov zásadné vybavenie. Okrem klasických špuntov do uší v praktickom balení zabraňujúcom strate ponúkame aj strelecké slúchadlá. Tie na prvý pohľad zaujmú podareným dizajnom, ktorý však u nich nie je tým najdôležitejším. Už lacnejšie pasívne chrániče sluchu totiž výstrel či okolitý hluk stlmí tak, že poškodenie sluchu už nehrozí.

Slúchadlá Jack Pyke of England prirodzene spĺňajú všetky potrebné normy a navyše sú vybavené kvalitným polstrovaním, ktoré uľahčuje ich nosenie aj dlhšiu dobu. Drahšie elektronické slúchadlá Jack Pyke of England navyše môžu slúžiť ako komunikačný nástroj a okrem toho filtrujú iba zvuky, ktoré by vám mohli poškodiť sluch. Naopak rozhovor s kolegom alebo komunikácia so psom je s nimi pokojne možná. Od Jack Pyke of England však nemáme len ochranné pomôcky, ale aj termosky na nápoje alebo napríklad čistiace sady na zbrane.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál