📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Helikon-Tex je pôvodom poľský výrobca širokého radu vojenského a polovojenského oblečenia a vybavenia. V sortimente spoločnosti môžeme naraziť na veľké množstvo základných produktov od mikín, nohavíc, čiapok, až po vreckové svietidlá, batohy či náčinie slúžiace na údržbu a čistenie zbraní.

Zimné bundy spoločnosti Helikon-Tex sú mimoriadne odolné vďaka špeciálnej úprave rip-stop, ktorá zabraňuje predreniu či roztrhnutiu materiálu. V prípade, že vplyvom silného nárazu alebo ostrého predmetu trhlina predsa len vznikne, zamedzuje táto úprava jej ďalšiemu šíreniu. Bunda vás tiež plne ochráni pred vodou a vetrom. Veľkou výhodou je plne priedušný materiál, ktorý zamedzí vzniku nepríjemných zaparenín.

Zimné bundy sú vďaka použitiu špeciálneho materiálu plne vodoodpudivé. Táto šikovná vlastnosť vám zaistí pohodlie aj v extrémne chladných a vlhkých podmienkach. S týmito bundami sa tak na cestách nemusíte ničoho obávať, celú dobu budete v suchu a teple. Produkty spoločnosti Helikon-Tex sa pýšia aj svojou kompaktnosťou, jednoduchou prenosnosťou a praktickosťou. Rovnako tak tieto zimné bundy nie sú žiadnou výnimkou. Sú plne individuálne nastaviteľné a väčšina modelov má zabudované špeciálne vychytávky, ako je napríklad chránič brady alebo ID panely.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál